>

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
kafsabibama
آفلاین

ارسال‌ها :1
عضويت: 11 /2 /1403
کفسابی سنگ خانگی چگونه است؟

کفسابی سنگ خانگی از جمله خدماتی است که می‌ تواند کفپوش را در برابر رطوبت، مواد شیمیایی، رفت و آمد و غیره مقاوم کند. ممکن است بعد از گذشت زمانی سنگ‌ های کف خانه دچار لک و یا تیرگی شوند. برای رفع این مشکلات از گزینه‌ های متعددی می‌ توان استفاده کرد که یکی از بهترین آن ها کفسابی است. انجام این خدمات با استفاده از دستگاه های مخصوص و نیروهای متخصص صورت می ‌گیرد. کف سابی دارای مزیت های بی شماری است برای آشنایی با آن ها کافی است با ما همراه باشید.
روش انجام کفسابی
انواع مختلفی از خدمات کفسابی وجود دارد که هر یک از آن ها با استفاده از دستگاه‌ ها و تجهیزات خاص انجام می ‌شوند. به طور معمول برای انجام این خدمات یک لایه نازک در حد چندین میلیمتر از سطح برداشته می شود. بعد از انجام این عمل سطح کفپوش براق و شفاف تر خواهد شد. در صورت تمایل می ‌توان از خدماتی مانند نانو ساب یا کفسابی با رزین جهت افزایش درخشندگی، طول عمر و زیبایی کفپوش نیز استفاده کرد.
مزیت های کفسابی سنگ
کفسابی سنگ خانگی دارای مزیت های بی شماری است که به صورت مختصر به بعضی از آن ها اشاره می کنیم.
مقاوم در برابر مواد شیمیایی
نتایج آزمایش های انجام شده ثابت می کند که کفسابی سنگ خانگی در تهران می تواند در برابر مواد شیمیایی مقاومت سطح را افزایش دهد. بنابراین از این خدمات بیشتر در بیمارستان ها، آزمایشگاه ها و مناطق صنعتی استفاده می شود. عواقب ناتوانی در مقاومت در برابر مواد شیمیایی می تواند مشکلات خطرناکی ایجاد کند. بعد از این خدمات مواد شیمیایی مانند روغن که روی کف می ریزد، خیلی سریع پاک می شود. البته انجام این خدمات در قسمت های مختلف منازل مسکونی از جمله آشپزخانه، پذیرایی، حمام و غیره نیز رایج است.
دارای دوام قوی در حفظ شکل کف
کفپوش های مختلف به دلیل استفاده طولانی مدت ممکن است آسیب ببینند. مانند برخی سرامیک کف که منبسط می شوند و می شکنند. همچنین ممکن است پس از سال‌ ها، کف‌ هایی که از سیمان ساخته شده اند ناهموار شوند. فشار وارد شده توسط ماشین ها یا اجسام می تواند بر شکل کف زمین تاثیر بگذارد. کفسابی سنگ خانگی می ‌تواند در رفع ایرادات مختلف کفپوش از جمله پستی و بلندی و ترک ها نقش داشته باشد. علاوه بر این امر انجام این خدمات می تواند در حفظ وضعیت کفپوش نیز تاثیر مثبت بگذارد.
افزایش طول عمر
جای تعجب نیست که مزیت کفسابی سنگ خانگی در سعادت آباد این است که دوام کفپوش را چندین برابر می کند. بعد از انجام این خدمات کف در برابر بار، ضربه، مایعات شیمیایی و باکتری مقاومت خواهد کرد. معمولاً کف های که این خدمات روی آن ها صورت نگرفته در اثر اصطکاک روی سطح کف به سرعت فرسوده می شوند. به دلیل مزایای این فرآیند تعجب آور نیست که بسیاری از افراد از آن برای ساختمان های تجاری و صنعتی نیز استفاده کنند.
تمیز کردن آسان
بعد از انجام انواع مختلف کف سابی از جمله نانو ساب فرآیند تمیز کردن کف نیز آسان تر خواهد بود زیرا لکه ها و کثیفی نمی توانند به لایه های پایینی کفپوش نفوذ کنند. همچنین تمیز کردن سطح آسان است زیرا کف یکنواخت، بدون موج و لک خواهد بود و آلودگی و رسوبات روی آن باقی نمی ماند. همین ویژگی منجر می شود در هزینه های مصرفی برای خرید مواد شوینده مختلف نیز صرفه جویی شود.
قیمت خدمات کفسابی
قیمت کفسابی سنگ خانگی با توجه به پارامترهای متعددی تعیین می شود. نوع و جنس سنگ از جمله عواملی هستند که در این زمینه نقش دارند. ایرادات سنگ و دستگاه های مورد استفاده برای رفع آن ها نیز در قیمت گذاری تاثیر می گذارند. متراژ پروژه و شرکت انجام دهنده دیگر عوامل تاثیرگذار در تعیین قیمت این خدمات هستند.
در آخر
بعد از انجام کفسابی سنگ خانگی سطح از لکه ها، رطوبت، مایعات شیمیایی و حتی ترک محافظت می شود. بعد از انجام این خدمات طول عمر کفپوش چندین برابر خواهد شد. قیمت انجام کفسابی با توجه به متراژ سطح، نوع، جنس و ایراد آن تعیین می شود. البته شرکت انجام دهنده تعیین کننده هزینه نهایی انجام این خدمات است. شرکت کفسابی با ما به عنوان یکی از مجموعه‌ های معتبر در زمینه انجام این خدمات شناخته می شود. در صورت تمایل می‌ توانید این خدمات را با اطمینان خاطر به این شرکت واگذار کنید.
سه شنبه 11 اردیبهشت 1403 - 16:33

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل