قیمت فیزیوتراپی در منزل >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
1sogand
آفلاین

ارسال‌ها :30
عضويت: 9 /3 /1401
قیمت فیزیوتراپی در منزل

فیزیوتراپی یا درمان فیزیکی از شاخه های علوم پزشکی است که امروزه نیاز به آن با توجه به شیوع انواع اختلالات ، کم تحرکی و افزایش وزن رو به افزایش می باشد. معمولا افراد بعد از آسیب های جدی برای توان بخشی اعضای بدن به درمان از طریق فیزیوتراپی روی می آورند و هدف از این درمان، بازپروری، حفظ و به حداکثر رساندن عملکرد، حرکت و قدرت فرد است. بسیاری از بیماران مبتلا به سکته مغزی، ام اس و فلج مغزی، شکستگی و یا شکاف در استخوان، آسیب‌های ستون فقرات و...که دچار مشکلات حرکتی می شوند و نیازمند خدمات فیزیوتراپی در منزل می باشند. موسسه پرستاری مهرگان نو برای تمامی افرادی که دچار بیماری های حرکتی شده اند، خدمات فیزیوتراپی را توسط متخصص و دکتر فیزیوتراپی در منزل ارائه می دهد. فیزیوتراپی در منزل تنها باید توسط متخصص فیزیوتراپی که دارای كارت نظام پزشكي يا كارت انجمن فيزيوتراپی و علم و تجربه کافی است انجام بگیرد تا سلامت بیماران با خطر مواجه نشود.فیزیوتراپی در منزل کرج
فیزیوتراپیست متخصص، سطح و راحت در منزل ما خدمات حرفه ای فیزیوتراپی، درمان پزشکی، درمان توانبخشی و سایر کمک های پزشکی را به مشتریان شما ارائه می دهیم. فیزیوتراپی با توجه به نیاز شما توسط فیزیوتراپیست های ما انجام می شود که آنها می دانند هر فرددی دارای مشکلات جسمی متفاوت می باشد و بنابراین بر شما تمرکز می کنند و با توجه به نیازهای فردی شما از شما مراقبت می کنند. تیم فیزیوتراپیست فیزیوتراپی خانگی موسسه مهرگان نو، هنر توانبخشی و علم را گرد هم می آورد تا بهبودی نهایی شما را تضمین کند. فیزیوتراپی در منزل را از دست فیزیوتراپیست های مجاز تجربه کنید. قدرت، انعطاف پذیری، تعادل و هماهنگی. ما سعی می کنیم هر تمرینی را برای شما آسان کنیم، مهم نیست چقدر سخت است.مزایای فیزیوتراپی در منزل


 • ممکن است برخی از بیماران به دلایل جسمانی و یا روحی قادر به خروج از منزل نباشند هم چنین شلوغی بیمارستان ها نیز با روحیات بسیاری از بیماران سازگار نیست، از این رو برای کمک به این افراد بهتر است خدمات فیزیوتراپی در منزل انجام گیرد.

 • فیزیوتراپی خانگی فضایی را برای سایر اعضای خانواده ایجاد می کند تا در کنار بیمار خود حضوری فیزیکی داشته باشند و امید را به بیمار هدیه دهند تا روند درمان را بخوبی طی کند.

 • بیمار با اعتماد بنفس بیشتری روند درمان را طی می کند.

 • مدیریت زمان بهتر

 • از نظر هزینه های اقتصادی برای بیمار بصرفه می باشد.


 • فیزیوتراپی در منزل توسط خانمفیزیوتراپی در خانه نامی است که به درمان بیماران با جریان الکتریکی، اعمال گرم یا سرد، تمریناتی برای بازگرداندن از دست دادن عملکرد در حرکات ناشی از فلج (سکته مغزی)، آسیب، بیماری یا کهولت سن داده می شود.در بسیاری از موارد مانند بیماری های عصبی، بیماری های ارتوپدی، تروماهای متعدد و مشکلات مربوط به دوران سالمندی، خدمات فیزیوتراپی خانگی (که فیزیوتراپی نیز نامیده می شود) و خدمات توانبخشی توسط فیزیوتراپیست های خصوصی مرکز پزشکی ارائه می شود.خدمات فیزیوتراپی خانگی ما به افراد این امکان را می دهد که در محیطی راحت و راحت خدمات دریافت کنند و استقلال خود را سریعتر به دست آورند. در عین حال، بستگان بیماران را قادر می سازد تا در روند توانبخشی شرکت کنند. شما می توانید طبق راحتی خود و یا عزیزانتان درخواست فیزیوتراپ خانم و آقا را از موسسه پرستاری مهرگان نو داشته باشید.
  فیزیوتراپی در منزل با چه روش هایی انجام می شود؟منوال تراپی مهارت های درمان با دستالکتروتراپیدرمان به وسیله دستگاههای ویژه انجام می‌شود این دستگاهها معمولاً امواج خاصی را (امواج مایکرو ویو؛ امواج کوتاه رایویی؛ امواج مافوق صوت؛ امواج الکتریکی) که همگی توسط دستگاه به شکل خاصی تولیدشده و تغییر می‌یابند (مدوله می‌شوند).تمرین درمانی فیزیوتراپیست به وسیله تجویز؛ انجام و آموزش ورزشهای درمانی خاص؛ ماساژ؛ ورزش در آب (آب‌درمانی)؛ اقدام به درمان بیمار یا افزایش سطح سلامت می‌کند.چه زمانی به درمان فیزیوتراپی نیاز پیدا می کنیم؟


 • مشکلات عصبی

 • مشکلات و اختلالات عصبی-عضلانی- اسکلتی

 • بیماری‌های قلبی عروقی

 • مشکلات تنفسی.

 • فلجی

 • بیماری پارکینسون

 • کمر درد

 • بیماری انسداد ریه

 • آسم


 • فیزیوتراپیست متخصص در منزلفیزیوتراپیست متخصص در منزل قابل اعتماد و راحت در منزل شما توسط موسسه پرستاری مهرگان نو امکان پذیر می باشد. تیم فیزیوتراپی دارای مجوز حرفه ای ما در کمک به شما در درمان شخصی، درمان توانبخشی و موارد دیگر تخصص دارد. مراجعه به موسسات بهداشتی برای فیزیوتراپی و برنامه های توانبخشی، به ویژه برای بیمارانی که در بستر هستند یا تحرک خود را از دست داده اند، یک فرآیند بسیار مهم در بهبودی فرد می باشد ولی از آنجایی که توانایی رفتن به این مراکز را ندارند می توانند از خدمات فیزیوتراپی در منزل موسسه مهرگان نو گزینه ی مناسبی است.تمرینات و تکنیک های اصلی فیزیوتراپیدر تمرینات فیزیوتراپی نکته مهم این است که نباید خودسرانه متوقف شود همانند دارودرمانی که باید تحت نظر پزشک انجام شود.حرکات تمرینی هم باید تحت نظارت فیزیوتراپیست انجام شود.

  1. ورزش های دامنه حرکتی

  2. تمرینات تقویتی عضله ها و عملکردی

  3. تمرینات هماهنگی اعضای بدن و حفظ تعادل

  4. تمرینات استقامتی و تمرینات کششی


  5. چرا باید حرکات و تمرینات فیزیوتراپی را انجام داد؟ثابت شده است که تمرینات فیزیوتراپی، روشی مفید برای کمک به درمان و پیشگیری از آسیب‌ها و درد مرتبط با بیماری‌های مختلف است.فیزیوتراپیستها، کارشناسان پزشکی دوره دیده‌ای هستند که از این تمرینات برای تقویت عضلات و افزایش عملکرد فیزیکی بیمار استفاده می‌کنند.این کارشناسان ، مشکلات فرد را ارزیابی می کنند سپس بهترین برنامه‌ تمرینات فیزیوتراپی را برای بهبودی سریع او در نظر می‌گیرند. این حرکات به ترمیم بدن و بازیابی عملکرد کامل بدنی کمک می‌کنند.قیمت فیزیوتراپی در منزل در شهر کرج
   در مرکز خدمات پرستاری مهرگان نو بنا را بر این گذاشته ایم که خدمات با کیفیت با مناسب ترین قیمت به مشتریان عزیز ارائه گردد.هم چنین ما به شما اطمینان خاطر می دهیم قیمت فیزیوتراپی در منزل را به صورت منصانه دریافت نماییم ، به نحوی که از طرفی در کیفیت خدمات ما تاثیر گذار نباشد و باعث کاهش کیفیت خدمات نشود و از طرفی دیگر فشار مالی بر روی بیمار نباشد.چنانچه می خواهید از خدمات فیزیوتراپی در منزل مهرگان نو و یا تعرفه و قیمت های آن آگاه شوید می توانید از طریق صفحه تماس با ما با مشاورین و کارشناسان ما در ارتباط باشید.فیزیوتراپی در منزل چگونه انجام می شود؟
   نوع خانگی برنامه های فیزیوتراپی و توانبخشی مزایای زیادی برای بیمار دارد. فیزیوتراپی خانگی علاوه بر بهبودی بیمار در زمان کوتاه تری دارای مزایای زیر نیز می باشد:

  6. مشکل انتظار وجود ندارد

  7. خطر ابتلا به عفونت وجود ندارد

  8. بیمار در خانه احساس امنیت و راحتی بیشتری می کند

  9. جلسات به سرعت شروع می شود و در مدت زمان کوتاهی به پایان می رسد

  10. مخصوصاً برای بیماران شدید حمل و نقل سخت نیست.

  11. فیزیوتراپیست ها زمان بیشتری را در خانه می گذرانند زیرا با بیمار یک به یک برخورد می کنند

  12. خسته کننده و سخت نیست

  13. این مزایا بیماران را قادر می سازد تا خدمات فیزیوتراپی و توانبخشی را در منزل دریافت کنند. با چنین خدمات فیزیوتراپی مشکل سلامتی بیمار که با جلسات طولانی و طاقت فرسا برطرف می شود در مدت زمان کوتاه تری برطرف می شود


  دوشنبه 17 بهمن 1401 - 09:47

  برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


  جذب نیرو
  X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل