سئو سایت خارجی >

درحال بارگذاری ....
پنل کاربری
نام کاربري :

پسورد :

عضويت | فراموشي رمز عبور
ارسال پاسخ جدید
toniyo
آفلاین

عضويت: 15 /6 /1395
سئو سایت خارجی

سئو سایت خارجی


سئو سایت خارجی برای کلمات کلیدی خارجی که در دیگر زبان ها هستند معنا می یابند. اگر کلمه کلیدی شما سئو سایت باشد در این صورت شما باید محوریت زبان خود را در زبان آن کشور انتخاب نمایید. الگوریتم جسجو محلی گوگل موجب شده است که شما کلمه کلیدی مثلا سئو سایت را در کشورهای مختلف جستجو کنید نتایج مختلفی را ببینید.


سئو سایت خارجی و محتوای خارجی


در سئو سایت خارجی ابتدا باید محتوای با کیفیت در ارتباط با کلمه کلیدی انتخابی سایت تهیه و منتشر گردد. کلمه کلیدی سایت را مشخص کنید و در کنار آن تیترها و موضوعاتی که بیشترین سرچ و جستجو را دارند را معین نمایید. سئو محتوا با رعایت هدینگ ها ، تیترهای داخلی ، لینک دهی داخلی و نیز رعایت نمودن حجم کلمات کلیدی انجام می شود. د واقع در سئو سایت خارجی نیز باید این تولید محتوا به صورت مرتب انجام شود و این محتوا در شبکه های اجتماعی و نیز دیگر محیط ها به انشار گذاشته شود تا ترافیک را به سمت سایت هدایت نماید.


ماژول قرمز، قیمت ماژول LED ، عکاسی صنعتی ، آتلیه عکاسی ، کیف ، آتلیه کودک ، آتلیه عروس ، تابلو روان ، آرایشگاه زنانه ، اجاره اسپیس ، قیمت اسپیس ، اسپیس ، غرفه سازی اسپیس ، خرید vpn ، iptv server ، چاپ و رایت سی دی ، سفر دبی ، تور دبی


امسی سئو سایت به روز
امسی سئو سایت به روز
سئو سایت خارجی و شبکه های اجتماعی
سئو سایت خارجی در پاراگراف بالا عناون شد که با تولید محتوا همراه است و این محتوا باید به اشتراک گذاشته شود تا هدایت کاربر و نیز ترافیک را به دنبال داشته باشد. این ترافیک موجود در سایت به عنوان متریک و فاکتور مثبت در روند سئو سایت شما بیان می شود.

سئو سایت خارجی و بک لینک از ip خارجی
سئو سایت خارجی نیز به اعتبار نیاز دارد و این اعتبار باید در سایت های موجدو در همان کشور باشد. در واقع شما باید کشوری که می خواهید در آن کلمه کلیدی را سئو کنید را مشخص نمایید. اگر کشور انتخابی شما کانادا باشد پس لینک هایی از سایت های موجدو در این کشور و ip کشور کاندا باید تهیه کنید تا به واسط آن اعتبار را به سایت بخشید. می توانید در سایت ها فروم ها و انجمن های آن کشور فعالیت نمایید محتوا و پست های خود را به اشتراک گذارید و به واسط آن لینک سازی و بک لینک خارجی خود را داشته باشید.
سه شنبه 16 شهریور 1395 - 12:29
amir77
آفلاین


ارسال‌ها :33
عضويت: 24 /5 /1396
تشکر شده :1

برای ارسال پاسخ ابتدا باید لوگین یا ثبت نام کنید.


جذب نیرو
X بستن پنجره شارژ رایگان ایرانسل